Loader

29-31 Mart 2018 Akka Antedon Otel - Antalya 2. Uluslararası Erken Çocuklukta Müdahale Kongresi

Türkiye Erken Çocuklukta Müdahale Derneği (EÇOMDER), Hasan Kalyoncu Üniversitesi ve TED Üniversitesi’nin birlikte düzenleyeceği ve Uluslararası Erken Çocuklukta Müdahale Topluluğu (International Society on Early Intervention-ISEI)’nun desteklediği bünyesinde 4. Ulusal Disiplinlerarası Erken Çocuklukta Müdahale Kongresi'nin da yer alacağı 2. ULUSLARARASI ERKEN ÇOCUKLUKTA MÜDAHALE KONGRESİ (2nd INTERNATIONAL CONGRESS ON EARLY CHILDHOOD INTERVENTION (ICECI2018) 29-31 Mart 2018 tarihlerinde Antalya’da düzenlenecektir. 

29-31 Mart 2018 Akka Antedon Otel - Antalya 2. Uluslararası Erken Çocuklukta Müdahale Kongresi

ICECI2018'in ana teması “Erken Çocuklukta Müdahale Alanında Güncel Araştırmalar ve Yenilikçi Uygulamalar” iken, dünyanın dört bir tarafından Erken Çocuklukta Müdahale alanında uzmanlar, araştırmacılar, uygulamacılar, aileler, öğrenciler, politikacılar kongreye davetlidir. Özel gereksinimli ya da risk altındaki küçük çocuklar ve aileleri hakkındaki en güncel ve bilimsel bilgiler kongrede Erken Çocuklukta Müdahale alanında uluslararası uzmanların yer alacağı konuşmalar, çalıştaylar, sözlü ve poster bildiriler ile katılımcılar ile paylaşılacaktır. 

Kongredeki bildirilerin hakem sürecini başarı ile tamamlayanları ULUSLARARASI ERKEN ÇOCUKLUKTA ÖZEL EĞİTİM DERGİSİ (INT-JECSE; www.int-jecse.net) KONGRE ÖZEL SAYISI’nda 2018’de yayınlanacaktır. Bu konuda detaylı bilgiler kongre sırasında katılımcılara iletilecektir. 

Kongrenin dili Türkçe ve İngilizce iken, simultane çeviri hizmeti ile katılımcıların sunulardan maksimum yarar elde etmesi sağlanacaktır. 

Sizleri kongremizde görmek dileğiyle…

Saygılarımla,

Prof. Dr. İbrahim H. DİKEN
ICECI2018 Kongre Başkanı

KURUMSAL EĞİTİMLER

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı